A**R
Delicious
Enjoy the Chocolate and Peanuts Delicious
L**Y
Size and value nearly one dollar a bite! NO!
While I enjoyed rediscovering this candy bar for my little friend Ruth, the value in size and cost are totally not worth it. There are 2 1/2 servings for eight dollars or so, about $1 a bite! I thought it was expensive in the grocery store for a large sized bar at $1.89 but clearly that’s a better price point. No worries I don’t need the calories anyway.
R**K
candy
My son's favor.
K**.
Way, way too small for the cost
This is the smallest bag of candy I’ve ever seen in my life. I read the description, but didn’t understand just how tiny the pieces of candy are (size of quarters). I’m shocked this cost $7.00. Buyer beware- purchase your candy elsewhere.
D**N
Baby ruth minis, delish
I liked both the value and the unique flavor of a baby ruth minis. One suggestion, a mega-pack of minis
R**7
Read description...
You get what is in the description, 2.8oz of minis (7 pieces). $10 for 7 minis is way over priced, at least it was free shipping. lolAnyways, just have to read the description better and not just go off looks.
A**
YOU CAN GO HOME AGAIN
Excellent taste! Took me back to some wonderful childhood memories
J**M
Careful! More expensive that a fun size bar.
Who would think this bag had only five or six mini candy bars, not 20 or so that you would expect for $6.30. Less quantity than one full-size candy bar for a buck at the gas station. Very poor representation, even worse value for the money.
Trustpilot
4 days ago
3 weeks ago