| ASIN | B083734NF5 |
| Assembly Required | No |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #257,626 in Toys ( See Top 100 in Toys ) #122 in Hobby Tool Sets |